8687896786868Kadın deyince moda, moda deyince de takı & aksesuarlar olmazsa olmazdır.Göz alıcı taşlar, modern takı çizgileri ve renkler bu yılın modası olacağa benziyor.Aksesuarlar ilk bakıldığında çok küçük bir detay gibi görünse de oldukça güçlü parçalardır. Taktığınız bir kolye ya da küpe ile tüm havanızı değiştirebilirsiniz. Basic bir tshirt üzerine kullanacağınız gösterişli bir aksesuar ile tarz ve dikkat çekici bir görünüm elde edebilir, farklı bir hava yaratabilirsiniz.2015 İlkbahar/ Yaz takı trendlerini sizler için araştırdık. Aksesuar alışverişi yapmadan önce mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

DOĞAL TAŞLAR: Bu sezon en çok dikkat çeken detay hiç tartışmasız doğal taşlar ile tasarlanan aksesuarlar. Farklı boylar ve modeller ile karşımıza çıkan kolyeler sezona damgasını vuracak gibi gözüküyor.

ZİNCİR

Son birkaç yıldır hayatımızda olan zincirli aksesuarların etkisi bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. 2015 ilkbahar/ yaz defilelerinde en önde boy gösteren detaylar arasında.

METAL BİLEKLİKLER

Hayatımızda her daim yeri olan büyük ve gösterişli bileklikler bu sezon yine çok moda. Üstelik inci detaylarla güçlenerek kollarımızı süsleyecek.

KOL ÜSTÜ BİLEZİKLER

2015 hayatımıza alışılmışın dışında da aksesuarlar sunuyor. Bu yaz dirsek üstü bilezikler çok sık karşımıza çıkacak aksesuarların başında geliyor. İddialı olmayı sevenlerin gözdesi olacak gibi gözüküyor …

DAİRESEL ÇİZGİ

Geometrik hatlara sahip, gösterişli küpeler bu yaz havanıza hava katacak. Saçlarınızı sıkı bir at kuyruğu yaparak aksesuarlarınızı ön plana çıkarabilir, tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.