lujouıouoıSoğanı çoğunlukla mutfaklarınız da yemek yapmak için kullanırsınız. Oldukça etkili bir antioksidan olmasının ötesinde de pek bilmediğimiz faydaları ve kullanım alanları olduğu mevsimine da bir gerçek artık.Kokusu kötü olduğu için, aklınıza soğanın size evi temizlemede yardımcı olabileceği bile gelmemiştir. Aslında soğan bildiğimizin dışında güçlü bir temizleme yeteneğine sahip olduğunu hiç duydunuz mu peki !

Soğan deyip geçmeyin, bildiğiniz kuru soğanın wholesale nba jerseys ev temizliği cheap nfl jerseys ve hijyeninde nasıl kullanıldığına dair sizlere bir kaç püf noktası…

– Izgarınızı temizleyebilirsiniz

Kızarmış wholesale nfl jerseys yemek artıklarından kurtulmak oldukça zordur. Bir parça soğanla ızgaranızı ovarsanız bu artıklardan kurtulmak sizin için hiç zor olmayacaktır.

wholesale nfl jerseys Ocaklarınızı temizleyebilirsiniz

Tencereden taşan yemekler ocakta kuruyunca inatçı lekeler haline gelebilir. Yine bir parça soğanla ocağınızı Województwa ovarsanız bu lekelerden kurtulmanız Radweg mümkün. Eğer isterseniz soğanla birlikte biraz da tuz ekleyebilirsiniz.

– Aspiratörlerinizi temizleyebilirsiniz

Aspiratörleri temizlemek bazen işkence haline gelir. Bunu kolay Kecskeméti hale getirmek için kabartma tozu ve yarım soğanı bir araya getirin ve aspiratörünüzü ovun, birikmiş inatçı kirlerden böylece rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

-Pencere kenarlarını temizleyebilirsiniz

Pencere kenarlarındaki lekeleri silmenize rağmen geçiremeyebilirsiniz. Bir Pratik de soğanla ovmayı deneyin. Yalnızca lekeleri geçirmeyecek, Home aynı zamanda böceklerin cheap nba jerseys de gelmesini engelleyecektir.

-Metal eşyalarınızı parlatabilirsiniz

Metalleri parlatmak için özel bir bakıma ihtiyaç vardır. Biraz kadar soğan suyuyla kısa süreliğine metal eşyalarınızı parlatabilirsiniz.